Gimnazjum im. Macieja Rataja - Żmigród

Gimnazjum im. Macieja Rataja
 55-140 Żmigród,  ul. Sienkiewicza 6
tel/fax: 0-71/385-35-25    e-mail: sekretariat@mrat.pl
NIP: 915-15-84-707     REGON: 932042422

   Strona głównaDokumentyWszystkie newsyZdjęciaForumE-dziennikPlatforma Moodle
Poniedziałek, Grudzień 17, 2018   
Nasz serwis
  Spis treści
  Księga gości
  Redakcja
  Forum
  Chat
  Do pobrania
  Przydatne linki
  Szukaj...
Informacje ogólne
  E-dziennik
  Folder informacyjny
  Galeria dyplomów
  Galerie foto
  Godziny pracy
  Kontakt
  Nasi dobroczyńcy
  Nauczyciele
  Osiągnięcia uczniów
  O szkole
  Plan lekcji
  Podstawowe dokumenty
  Prace plastyczne
  Prasa o nas
  Przetargi
  Zajęcia pozalekcyjne
To nas wyróżnia!!!
  Bezprzewodowy internet
  Certyfikaty
  E-learning
  Muzyka i śpiew
  Nauka tańca
  Pierwsza pomoc
  rataj.tv
  Szkolne studio nagrań
  Wolontariat
  Wyniki sportowe
  Zajęcia pozalekcyjne
Nasze prace


"W krainie czerni i bieli"
Dla rodziców
  Akcja 1% podatku
  E-dziennik
  Karta zastępstw
  Ocenianie
  Plan lekcji
  Rada rodziców
  Rekrutacja 2011/2012
  Skargi i wnioski
  Terminarz
  Terminy konsultacji
Przedmioty nauczania
  Biologia
  Chemia
  EDB
  Fizyka
  Geografia
  Historia
  Informatyka
  Język angielski
  Język niemiecki
  Język polski
  Matematyka
  Muzyka
  Plastyka
  Religia
  Technika
  WF
  WOS
E-learning
  Moodle
  Supermemo
  GimPlus
  Fronter
  Nauczyciel.pl
Projekty
  Projekty 2010/2011
  Projekty unijne
  Archiwum projektów


Dla uczniów
  Terminy konsultacji
  Zajęcia pozalekcyjne
  Konkursy
  Projekty edukacyjne
  Studio nagrań
  Sylwetki liderów
  Mistrzowie sportu
  Biblioteka szkolna
  Nasza twórczość
  Nasze obrazy
  ''Ratajówka''
  Mistrz klawiatury
  Galerie absolwentów
  Linki
  Prawa dziecka
Z naszych galerii


2009/2010
Wychowanie i opieka
  Ocenianie zachowania
  Prawa dziecka
  Procedury postępowania
  Program Profilaktyki
  Program Wychowawczy
  Wspieranie uzdolnień
  NET-po-MOC
Pedagog szkolny
  Zadania pedagoga
  Aktualności
  Dla uczniów
  Dla rodziców
  Dla nauczycieli
  Ważne adresy
  Skrzynka zaufania
Nasze dyplomy
Robert Kolebuk
List gratulacyjny dla Gimnazjum im. Macieja Rataja
Gimnazjum im. Macieja Rataja
Najnowsze artykuły
Wywiad z Przemkiem S...
(01_05_11)Sokoły walczą
(01_05_11)Nauczyciel...
(01_05_11)365 dni wo...
(01_05_11)Dzień flagi
(24_05_11) Wolontari...
(01_04_11)Sokoły pap...
(01_04_11)Dzień wios...
(01_04_11)Youth coun...
(01_04-11)Laury dla ...
Z portalu ''Interkl@sa''
Czytelnicy online
Goście online: 4
Brak użytkowników online

Zarejestrowani użytkownicy: 426
Nieaktywowani użytkownicy: 63
Najnowszy użytkownik: szym
Najwięcej użytkowników: 9
było: 08 marzec 2010 19:29
Ostatnio widziani
Anna Woloszyn166
m@dziula383
kowal-383
santi384
grubson37384
szym384
Robert Kolebuk384
Monika Rogala385
Marcin Chytry385
jobal5386
undertaker97388
ZANECIA_15389
Arthur389
imouse389
Slash389
Losowy Avatar
Teresa Ostromecka

Avatar użytkownika:
Teresa Ostromecka
Liczba czytelników
Newsy z naszej strony
były czytane
4035192 razy!
Zestawienia
  Statystyki MRATA
  Archiwum newsów

Zagłosuj na MRATA!!!
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

Gwiazdy polskiego Internetu

Katalog Gwiazdor


Ranking stron

Słoneczny panel
 Dziś jest:

 Wschód słońca: 7:52
 Zachód słońca: 15:44

 Dzień trwa:
7 Godzin 51 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:45
Uwaga na grypę!!!
Nie daj się grypie!!!
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dyskoteki
Pytanie do Głównego ...
Muzyka na przerwach
Szkolny Kabaret
KONKURS - POMOŻESZ?
Najciekawsze Tematy
Muzyka na przerwach [94]
Muzyczna zagadka [75]
Beat-box rządzi...? [68]
"Orlik" is comin'... [57]
Wątek piłkarski [46]
10. Ranking na najlepszego sportowca gimnazjum
Publikujemy tutaj regulamin naliczania punktów w rankingu na najlepszego sportowca naszego gimnazjum wraz z aktualnymi notowaniami, które skrupulatnie podlicza nauczyciel WF - pan Grzegorz Uram. On jest też odpowiedzialny za bieżące aktualizowanie danych. Pod koniec roku szkolnego zostanie ogłoszony zwycięzca rankingu, który otrzyma nagrodę od dyrektora szkoły.

Regulamin konkursu na najlepszego sportowca

1. UDZIAŁ W ZAWODACH:

a) szkolnych masowych – 1p
b) szkolnych mistrzowskich i międzyszkolnych masowych – 3p
c) gminnych masowych – 8p
d) gminnych mistrzowskich – 6p
e) powiatowych masowych – 8p
f) powiatowych mistrzowskich – 10p
g) rejonowych masowych – 12p
h) rejonowych mistrzowskich – 15p
i) wojewódzkich masowych – 17p
j) wojewódzkich mistrzowskich – 20p
k) makroregionalne masowe – 22p
l) makroregionalne mistrzowskie – 25p
ł) centralne masowe – 27p
m) centralne mistrzowskie – 30p
n) powyżej (międzynarodowe, reprezentowanie regionu, kraju za granicą) – 30-50p

2. PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA:

a) zawody do szczebla mistrzostw gminy:
- 1 miejsce - 12p
- 2 miejsce - 10p
- 3 miejsce - 8p
- 4-6 miejsce - 6p
- 7-8 miejsce - 5p
- 9-10 miejsce - 4p

b) zawody do szczebla mistrzostw powiatu
- 1 miejsce - 15p
- 2 miejsce - 13p
- 3 miejsce - 12p
- 4-6 miejsce - 10p
- 7-8 miejsce - 8p
- 9-12 miejsce - 6p
- 13-16 miejsce - 4p
- 17-20 miejsce - 2p
- powyżej 20 miejsca - 1p

c) zawody do szczebla województwa
- 1 miejsce - 20p
- 2 miejsce - 18p
- 3 miejsce - 17p
- 4-6 miejsce - 15p
- 7-8 miejsce - 12p
- 9-12 miejsce - 10p
- 13-16 miejsce - 8p
- 17-20 miejsce - 6p
- 21-25 miejsce - 4p
- 26-30 miejsce - 2p
- powyżej 30 miejsca - 1p

d) zawody mistrzowskie wojewódzkie
- 1 miejsce - 25p
- 2 miejsce - 22p
- 3 miejsce - 20p
- 4-6 miejsce - 18p
- 7-8 miejsce - 16p
- 9-12 miejsce - 14p
- 13-16 miejsce - 12p
- 17-20 miejsce - 10p
- 21-25 miejsce - 8p
- 26-30 miejsce - 6p
- 31-35 miejsce - 4p
- 36-45 miejsce - 2p
- powyżej 45 miejsca - 1p

e) zawody makroregionalne
- 1 miejsce - 50p
- 2 miejsce - 44p
- 3 miejsce - 40p
- 4-6 miejsce - 36p
- 7-8 miejsce - 21p
- 9-12 miejsce - 28p
- 13-16 miejsce - 24p
- 17-20 miejsce - 20p
- 21-25 miejsce - 16p
- 26-30 miejsce - 12p
- 31-35 miejsce - 8p
- 36-45 miejsce - 4p
- powyżej 45 miejsca - 2p

f) zawody centralne

- 1 miejsce - 75p
- 2 miejsce - 66p
- 3 miejsce - 60p
- 4-6 miejsce - 54p
- 7-8 miejsce - 48p
- 9-12 miejsce - 42p
- 13-16 miejsce - 36p
- 17-20 miejsce - 30p
- 21-25 miejsce - 24p
- 26-30 miejsce - 18p
- 31-35 miejsce - 12p
- 36-45 miejsce - 6p
- powyżej 45 miejsca - 3p

g) zawody międzynarodowe

- 1 miejsce - 100p
- 2 miejsce - 88p
- 3 miejsce - 80p
- 4-6 miejsce - 72p
- 7-8 miejsce - 64p
- 9-12 miejsce - 54p
- 13-16 miejsce - 48p
- 17-20 miejsce - 40p
- 21-25 miejsce - 32p
- 26-30 miejsce - 24p
- 31-35 miejsce - 16p
- 36-45 miejsce - 8p
- powyżej 45 miejsca - 4p

3. PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA W GRACH ZESPOŁOWYCH I SZTAFETACH:

a) do szczebla powiatu: jak w pkt 2a
b) do szczebla województwa: jak w pkt 2b
c) do szczebla makroregionu: jak w pkt 2c
d) zawodu centralne i wyżej: jak w pkt 2d

4. PONADTO PUNKTY MOŻNA ZDOBYĆ ZA:

a) rekord szkoły – 15,10,5 pkt
b) rekordy województwa – 30,20,10 pkt
c) funkcję kapitana drużyny: 10 pkt
d) za ambicję i wolę walki do szczebla:
- gminy – 5p
- powiatu – 10p
- regionu – 15p
- województwa – 20p
- makroregionu – 25p
- powyżej – 30p
e) punkty są odejmowane za odmowę reprezentowania szkoły do szczebla:
- gminy – 5p
- powiatu – 10p
- regionu – 15p
- województwa – 20p
- powyżej – 30p

UWAGA! Punkt c i d dotyczy konkurencji indywidualnych i zespołowych.

5. Startując w dwóch i więcej konkurencjach na jednych zawodach punktuje najlepszy wynik (nie dotyczy mistrzostw szkoły w La). Za drugi wynik zyskuje się premię punktową.

6. O kolejności miejsc decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku jednakowej ich liczby ilość startów oraz najlepszy ich wynik.

7. Najbardziej usportowiona klasa to ta, której uczniowie zdobędą największą liczbę punktów w przeliczeniu na 1 ucznia.

8. Sportowiec roku otrzymuje nagrodę sponsorowaną przez Dyrektora Szkoły.




**************************************
Ranking na najlepszego Sportowca
Gimnazjum im. Macieja Rataja 2010/11




Chłopcy



1. Przemysław Salej: 543p

1) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
2) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 12p + 10p = 22p
4) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
5) Funkcja kapitana drużyny piłki nożnej 10p
6) Udział w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 12p + 10p = 22p
8) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
9) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
10) Funkcja kapitana drużyny koszykarskiej 10p
11) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
12) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
13) Funkcja kapitana drużyny siatkarskiej 10p
14) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
15) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
16) Funkcja kapitana drużyny piłki ręcznej 10p
17) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
18) III miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 12p + 10p = 22p
19) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
20) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
21) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
22) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p
23) III miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 8p + 10p = 18p
24) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

2. Erwin Łukawy: 502p

1) II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 13p + 8p = 21p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
4) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
5) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
6) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
8) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
9) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
10) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
11) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
12) VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p + 10p = 20p
13) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
14) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
15) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
16) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
17) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
18) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
19) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

3. Piotr Łoskot: 416p

1) II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 6p + 8p = 14p
2) II miejsce w biegu na 1000 m. podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 13p + 10p = 23p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
4) VII miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego Gimnazjów Ligi LA (Wrocław, 12.10.2010) 12p + 20p = 32p
5) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
6) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
8) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
9) VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p
10) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
11) II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p
12) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 13p + 10p = 23p
13) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
14) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
15) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
16) II miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 10p + 10p = 20p
17) II miejsce w 10-km Biegu Smoka – kat. OPEN (11.05.2011) 13p + 15p = 28p

4. Kamil Hankiewicz: 362 p

1) I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 15p + 8p = 23p
2) I miejsce w biegu na 1000 m. podczas Ligi La (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
4) V miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego Gimnazjów Ligi LA (Wrocław, 12.10.2010) 15p + 20p = 35p
5) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
6) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
8) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
9) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
10) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
11) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
12) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
13) III miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p
14) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

5. Michał Dudek: 331p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
2) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
5) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
6) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
7) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
8) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
9) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
10) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
11) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
12) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p
13) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

6. Łukasz Samiło: 327p

1) II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 13p + 8p = 21p
2) I miejsce w biegu na 300 m podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p
3) III miejsce w biegu na 1000 m. podczas Mistrzostw woj. Dolnośląskiego Gimnazjów Ligi LA (Wrocław, 12.10.2010) 17p + 20p = 37p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
8) I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p
9) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p
10) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
11) I miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 12p + 10p = 22p
12) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

7. Michał Drozd: 304p

1) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
2) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
4) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
5) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p
8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
10) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
11) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Konrad Kokora: 267p

1) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
3) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p
8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p
10) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

9. Kamil Lewek: 252p

1) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
3) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
4) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
8) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
9) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
10) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

10. Belcarz Maciej: 239p

1) IV miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
4) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
5) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
6) II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p
8) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
9) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

11. Mateusz Olikiewicz: 236p

1) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
2) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
3) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
4) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
5) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 12p + 10p = 22p
7) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

12. Daniel Tadeusiak: 226p

1) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
3) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 12p + 10p = 22p
7) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p
8) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
9) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

13. Marcin Wesołowski: 180p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
6) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
7) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p = 28p

14. Daniel Andrzejewski: 167p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
2) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
3) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
4) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
5) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

15. Patryk Oltuch: 157p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
4) III miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 8p
5) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p
6) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p
7) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p

16. Bartłomiej Włodarczyk: 153p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
4) Udział w Finale Wojewódzkim w Streetballu (Wrocław, 28.05.2011) 20p
5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

17. Dawid Karyś: 145p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
2) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
3) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (Oborniki Śl.) 10p + 10p = 20p
4) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce ręcznej (Żmigród) 13p + 15p =28p
5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

18. Hubert Domaracki: 142

1) III miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 12p + 8p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
4) II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p
5) III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 12p + 10p = 22p
6) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

19. Dawid Urban: 119p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p
4) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

20. Patryk Kopij: 98p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
4) VI miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p


21. Przemysław Gradek: 86p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p
4) X miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 4p

22. Marcel Naparty: 83p

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

23. Mieczysław Chmielewski: 82p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

23. Adrian Górski: 82p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 8.12.2011) 15p + 10p = 25p
2) I miejsce w Mistrzostwach Strefowych w koszykówce (Brzeg Dolny) 20p + 10p = 30p
3) III miejsce w Mistrzostwach Międzystrefowych w koszykówce (Oleśnica) 17p + 10p = 27p

25. Paweł Lewizorowicz: 73p

1) VI miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
3) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

26. Mateusz Pietrzak: 72p

1) I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 4.11.2010) 12p + 10p = 22p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Trzebnica, 8.11.2010) 10p + 12p = 22p
3) II miejsce w Finale Między Powiatowym Gimnazjady w piłce nożnej (Żmigród, 10.11.2010) 13p + 15p = 28p

27. Jakub Szatkowski: 60

1) IV miejsce Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w piłce nożnej (Wrocław, 23.05.2011) 10p + 15p = 25p
2) V miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola (Wrocław, 24.05.2011) 15p + 20p = 35p

28. Bartosz Smektała: 59p

1) I miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 12p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p
3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

29. Damian Poniecki: 57p

1) II miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 10p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p
3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

30. Grzegorz Celary: 55p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p
2) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p

30. Piotr Tutaj: 55p

1) II miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (12.10.2010) 13p + 20p = 33p
2) I miejsce w Coca Cola Cup – etap Powiatowy (Żmigród, 19.04.2011) 12p + 10p = 22p


32. Szymon Paszkiewicz: 50p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 26.01.2011) 12p + 10p = 22p
2) II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Milicz) 13p + 15p = 28p

33. Przemysław Mazurek: 33p

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

33. Patryk Śron: 33p

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

33. Konrad Adamowicz: 33p

1) II miejsce na Mistrzostwach Województwa w short-tracku (Wrocław, 25.01.2011) 13p + 20p = 33p

36. Dziadykiewicz Daniel: 25p

1) I miejsce w rzucie dyskiem podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p

37. Tomek Szymków: 22p

1) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p

37. Jakub Figura: 22p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 12p + 10p = 22p

37. Przemysław Mejor: 22p

1) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (29.09.2010) 12p + 10p = 22p

41. Kamil Matuszak: 16p

1) IV miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

41. Cyprian Ostromecki: 16p

1) V miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

43. Konrad Gleń: 15p

1) VII miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 5p + 10p = 15p







*****************************




Dziewczęta




1. Iza Małecka: 287p

1) I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 15p + 8p = 23p
2) I miejsce w biegu na 600 m podczas Ligi LA (Prusice, 24.09.2010) 15p + 10p = 25p
3) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
4) III miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 12p + 10p = 22p
5) I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p
6) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25
7) I miejsce w 24-godzinnym „Biegu po Plantach” (Rawicz, 28-29.05.2011) 12p + 10p = 22p
8) I miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 12p + 10p = 22p
9) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

2. Klaudia Jagodzińska: 158p

1) II miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 13p + 8p = 21p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
3) VI miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 10p + 10p = 20p
4) I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p
7) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p
8) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

3. Marta Cierpka: 151p

1) V miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
3) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p
4) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
5) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

4. Joanna Jurkowska: 146p

1) VIII miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 8p + 8p = 16p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
3) VII miejsce w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy 8p + 10p = 18p
4) III miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 12p + 10p = 22p
5) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 13p + 10p = 23p
6) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

5. Klaudia Pudłowska: 140p

1) I miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 15p + 8p = 23p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
3) I miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 15p + 10p = 25p
4) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 15p + 10p = 25p
5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

6. Emilia Sobolewska: 133p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
3) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
4) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 10p + 10p = 20p
5) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

7. Agata Jędra: 113p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p
2) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
3) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
4) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Marlena Dumin: 97p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Ewa Suwalska: 97p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Joanna Habińska: 97p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Joanna Hordziejewicz: 97p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

8. Monika Łańczak: 97p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce (Żmigród, 25.01.2011) 10p + 10p = 20p
2) I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w siatkówce (Brzeg Dolny) 15p + 15p = 30p
3) II miejsce w Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków (Puck, 6-9.06.2011) 22p + 25p = 47p

13. Magdalena Wojciechowska: 66p

1) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p
2) II miejsce w Biegu o „Puchar Kocich Gór” (Trzebnica) 13p + 10p = 23p
3) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych (Głębowice) 13p + 10p = 23p

14. Alicja Wołoszyn: 53p

1) IV miejsce w Mistrzostwach Gimnazjum w szachach (Żmigród, 5.03.2011) 6p
2) I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach (14.03.2011) 12p + 10p = 22p
3) V miejsce w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej w szachach (22.03.2011) 10p + 15p = 25p

15. Angelika Oltuch: 38p

1) IV miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 10p + 8p = 18p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

16. Agnieszka Staśkiewicz: 34p

1) XI miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 6p + 8p = 14p
2) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

17. Anna Wleklińska: 32p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p
2) IV miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

17. Natalia Szyszko: 32p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p
2) V miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 6p + 10p = 16p

19. Marcelina Duda: 20p

1) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

19. Małgorzata Janik: 20p

1) II miejsce w Finale Powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych (Trzebnica) 10p + 10p = 20p

19.Katarzyna Górska: 20p

1) II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym (Żmigród, 4.03.2011) 10p + 10p = 20p

19. Monika Cybulska: 20p

1) II miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 10p + 10p = 20p

23. Aleksandra Żygadło: 18p

1) III miejsce w Biegu Smoka w Żmigrodzie (11.05.2011) 8p + 10p = 18p


24. Żaneta Terpic: 16p

1) VIII miejsce w biegach przełajowych z okazji "Święta sadów" w Trzebnicy (22.09.2010) 8p + 8p = 16p

24. Agnieszka Wieczorek: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

24. Alina Łukaszewska: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

24. Anita Gawłów: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

24. Karolina Piwowarek: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

24. Klaudia Jędrzejczyk: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p

24. Aleksandra Żygadło: 16p

1) V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce (Żmigród, 7.12.2010) 6p + 10p = 16p




Grzegorz Uram
 Komentarze
erwin_wks dnia listopad 09 2010 16:15:49
Tu jest błąd , ponieważ Erwin ma 98 pkt smiley
Grzegorz Uram dnia styczeń 26 2011 19:12:55
więcej błędów nie pamiętam smiley
smikti12 dnia maj 05 2011 14:39:55
Brakuje jeszcze punktów za szachy szkolne, powiat i strefe;D
Grzegorz Uram dnia maj 12 2011 03:05:36
Wszystko pouzupełniane smiley brakuje jeszcze punktów z ostatnich biegów z Trzebnicy i Głębowic. Osoby z podium zapamiętałem i wpisałem, jak tylko otrzymam listy dopiszę pozostałe osoby smiley
Hanka JLB dnia czerwiec 17 2011 14:31:34
hahhahahahhaa chyba o Mistrzu zapomnieliscie!!!!!!!!!!smiley
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Trzymamy poziom!
Umiemy uczyć
Umiemy uczyć


Kultywujemy pamięć narodową
Kultywujemy pamięć narodową


Jesteśmy szkołą z klasą!!!
Jesteśmy szkołą z klasą!!!


Innowacyjna szkoła
Jesteśmy laureatem konkursu
''Innowacyjna szkoła''


Dbamy o bezpieczeństwo!!!
Dbamy o bezpieczeństwo!


Projekty EFS
Realizujemy projekty ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego


Uczymy czytać



Uczymy myśleć



Uczymy myśleć



Innowacyjny nauczyciel
U nas uczy
''Innowacyjny nauczyciel 2008''


Smok sukcesu
U nas uczy laureat konkursu
''Żmigrodzki Smok Sukcesu 2009''


Złote Sowy
U nas uczą laureatki nagrody
''Złote Sowy 2009''


Innowacyjny nauczyciel 2009
U nas uczy dwoje
''Innowacyjnych nauczycieli 2009''


Dolnośląski Wolontariusz 2009
U nas uczy
''Dolnośląski Wolontariusz 2009''


Smok sukcesu
U nas uczy laureatka konkursu
''Żmigrodzki Smok Sukcesu 2011''


ROSE w Żmigrodzie
Jesteśmy Regionalnym Ośrodkiem
Szkoleń E-learningowych
Logowanie
Na jutro ...
Codziennie od godz. 15:00 możesz sprawdzić, co zmieni się w Twoim planie lekcji na następny dzień.

Karta zastępstw
Czasomierz
Pozostało już tylko

do końca wakacji!
Kalendarz
« Grudzień 2018 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
                1  2 
 3  4  5  6  7  8  9 
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
31                   
następne dni:
Ostatnie komentarze
Newsy - Dodał: ZANECIA_15
04/07/2011 19:06
kurcze ... aż łezka zakręciła się w oku ;) Koc...

Newsy - Dodał: Robert Kolebuk
02/07/2011 10:35
Zmotywowaliście mnie swoimi pozytywnymi komenta...

Newsy - Dodał: Arthur
01/07/2011 12:28
Fajnie było ale się skończyło, :( ale cóż nale...

Artykuły - Dodał: Hanka JLB
17/06/2011 14:31
hahhahahahhaa chyba o Mistrzu zapomnieliscie!!!...

Link - Dodał: JEFF HARDY 12
18/11/2010 16:33
:);):|:(:o:pB):D:@

Galerie - Dodał: Burmistrz
10/05/2010 18:27
dyplom naszego koła teatralnego NAGI ;)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

undertaker97
05/07/2011 10:31
kiedy będą karty wędkarskie do odebrania?? a kiedy motorowerowe??

santi
31/01/2011 22:34
w jakim terminie można liczyć na wznowienie turnieju szkolnego w piłkę nożną?

undertaker97
09/12/2010 20:38
CS-Network.pl - Najlepsze serwery w sieci

erwin_wks
09/11/2010 18:28
Jest błąd w rankingu na najlepszego sportowca smiley bo ja mam chyba 98 pkt xD

Grzegorz Uram
23/09/2010 17:14
Ranking na Najlepszego Sportowca Gimnazjum po pierwszych zawodach uaktualniony smiley

Archiwum
:: rataj.tv ::
"NIEZŁY UBAW (cz. I)"


"NIEZŁY UBAW (cz. II)"

Popieramy WOŚP!!!

WOŚP
Najaktywniejsi na forum
Robert Kolebuk 229
sztuku 104
Lewy11 100
walentino 78
misiek16 65
margus 54
Jamesik 39
dejwid 38
Cysiek 34
Michal 34
15261816 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.18 © 2003-2005 | Sublime by: