Gimnazjum im. Macieja Rataja - Żmigród

Gimnazjum im. Macieja Rataja
 55-140 Żmigród,  ul. Sienkiewicza 6
tel/fax: 0-71/385-35-25    e-mail: sekretariat@mrat.pl
NIP: 915-15-84-707     REGON: 932042422

   Strona głównaDokumentyWszystkie newsyZdjęciaForumE-dziennikPlatforma Moodle
Sobota, Październik 20, 2018   
Nasz serwis
  Spis treści
  Księga gości
  Redakcja
  Forum
  Chat
  Do pobrania
  Przydatne linki
  Szukaj...
Informacje ogólne
  E-dziennik
  Folder informacyjny
  Galeria dyplomów
  Galerie foto
  Godziny pracy
  Kontakt
  Nasi dobroczyńcy
  Nauczyciele
  Osiągnięcia uczniów
  O szkole
  Plan lekcji
  Podstawowe dokumenty
  Prace plastyczne
  Prasa o nas
  Przetargi
  Zajęcia pozalekcyjne
To nas wyróżnia!!!
  Bezprzewodowy internet
  Certyfikaty
  E-learning
  Muzyka i śpiew
  Nauka tańca
  Pierwsza pomoc
  rataj.tv
  Szkolne studio nagrań
  Wolontariat
  Wyniki sportowe
  Zajęcia pozalekcyjne
Nasze prace


"W krainie czerni i bieli"
Dla rodziców
  Akcja 1% podatku
  E-dziennik
  Karta zastępstw
  Ocenianie
  Plan lekcji
  Rada rodziców
  Rekrutacja 2011/2012
  Skargi i wnioski
  Terminarz
  Terminy konsultacji
Przedmioty nauczania
  Biologia
  Chemia
  EDB
  Fizyka
  Geografia
  Historia
  Informatyka
  Język angielski
  Język niemiecki
  Język polski
  Matematyka
  Muzyka
  Plastyka
  Religia
  Technika
  WF
  WOS
E-learning
  Moodle
  Supermemo
  GimPlus
  Fronter
  Nauczyciel.pl
Projekty
  Projekty 2010/2011
  Projekty unijne
  Archiwum projektów


Dla uczniów
  Terminy konsultacji
  Zajęcia pozalekcyjne
  Konkursy
  Projekty edukacyjne
  Studio nagrań
  Sylwetki liderów
  Mistrzowie sportu
  Biblioteka szkolna
  Nasza twórczość
  Nasze obrazy
  ''Ratajówka''
  Mistrz klawiatury
  Galerie absolwentów
  Linki
  Prawa dziecka
Z naszych galerii


2009/2010
Wychowanie i opieka
  Ocenianie zachowania
  Prawa dziecka
  Procedury postępowania
  Program Profilaktyki
  Program Wychowawczy
  Wspieranie uzdolnień
  NET-po-MOC
Pedagog szkolny
  Zadania pedagoga
  Aktualności
  Dla uczniów
  Dla rodziców
  Dla nauczycieli
  Ważne adresy
  Skrzynka zaufania
Nasze dyplomy
Robert Kolebuk
List gratulacyjny dla Gimnazjum im. Macieja Rataja
Gimnazjum im. Macieja Rataja
Najnowsze artykuły
Wywiad z Przemkiem S...
(01_05_11)Sokoły walczą
(01_05_11)Nauczyciel...
(01_05_11)365 dni wo...
(01_05_11)Dzień flagi
(24_05_11) Wolontari...
(01_04_11)Sokoły pap...
(01_04_11)Dzień wios...
(01_04_11)Youth coun...
(01_04-11)Laury dla ...
Z portalu ''Interkl@sa''
Czytelnicy online
Goście online: 8
Brak użytkowników online

Zarejestrowani użytkownicy: 426
Nieaktywowani użytkownicy: 63
Najnowszy użytkownik: szym
Najwięcej użytkowników: 9
było: 08 marzec 2010 19:29
Ostatnio widziani
Anna Woloszyn158
m@dziula375
kowal-375
santi376
grubson37376
szym376
Robert Kolebuk376
Monika Rogala377
Marcin Chytry377
jobal5378
undertaker97380
ZANECIA_15380
Arthur381
imouse381
Slash381
Losowy Avatar
Hubertus277

Avatar użytkownika:
Hubertus277
Liczba czytelników
Newsy z naszej strony
były czytane
3902919 razy!
Zestawienia
  Statystyki MRATA
  Archiwum newsów

Zagłosuj na MRATA!!!
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

Gwiazdy polskiego Internetu

Katalog Gwiazdor


Ranking stron

Słoneczny panel
 Dziś jest:

 Wschód słońca: 7:25
 Zachód słońca: 17:48

 Dzień trwa:
10 Godzin 23 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:13
Uwaga na grypę!!!
Nie daj się grypie!!!
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Dyskoteki
Pytanie do Głównego ...
Muzyka na przerwach
Szkolny Kabaret
KONKURS - POMOŻESZ?
Najciekawsze Tematy
Muzyka na przerwach [94]
Muzyczna zagadka [75]
Beat-box rządzi...? [68]
"Orlik" is comin'... [57]
Wątek piłkarski [46]
02. Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZE

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO -WYRÓWNAWCZE Klasy I i II

matematyczno-przyrodnicze

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
MATEMATYKA Agata Julukowicz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze matematyka Wtorek 7 godz. sala 5
MATEMATYKA Agata Julukowicz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze matematyka Czwartek 7 godz. sala 5
MATEMATYKA Agata Julukowicz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze matematyka Piątek 7 godz. sala 5
MATEMATYKA Joanna Zazulczak Zespół dydaktyczno-wyrównawczy matematyka Czwartek 7godz sala 6
MATEMATYKA Joanna Zazulczak Zespół dydaktyczno-wyrównawczy matematyka Czwartek 8 godz. sala 6
MATEMATYKA Anna Wołoszyn Zespół dydaktyczno-wyrównawczy matematyka Poniedziałek 8 godz. sala 19
GEOGRAFIA Urszula Pudłowska Zespół dydaktyczno-wyrównawczy geografia Czwartek 8 godz. sala 11
FIZYKA Monika Żurek Zespół dydaktyczno-wyrównawczy fizyka Wtorek 8 godz. sala 18
CHEMIA Monika Żurek Zespół dydaktyczno-wyrównawczy chemia Poniedziałek 7 godz. sala 18

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne POGOTOWIE EGZAMINACYJNE Klasy III

matematyczno-przyrodnicze

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
MATEMATYKA Aleksandra Nogała Pogotowie egzaminacyjne z matematyki Poniedziałek 7 godz. sala 7
MATEMATYKA Joanna Osio Pogotowie egzaminacyjne  z matematyki Piątek 6 i 7 godz.. sala 16 i 7
MATEMATYKA Joanna Zazulczak Pogotowie egzaminacyjne z matematyki Wtorek 6 godz. sala7
MATEMATYKA Joanna Zazulczak Pogotowie egzaminacyjne z matematyki  Środa 7 godz. sala 6
MATEMATYKA Anna Wołoszyn Pogotowie egzaminacyjne z matematyki Środa 6 godz. sala 2
MATEMATYKA Agata Julukowicz Pogotowie egzaminacyjne  z matematyki Piątek 6 godz. sala 5
MATEMATYKA Agata Julukowicz Pogotowie egzaminacyjne z matematyki Czwartek 6 godz. sala 5
BIOLOGIA Jadwiga Syrko- Bolaczek Pogotowie egzaminacyjne z biologii Wtorek 7 godz. sala 15
CHEMIA Bożena Szymanowicz Pogotowie egzaminacyjne z chemii Piątek 7 godz. sala 18

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia (praca z uczniem zdolnym)

matematyczno-przyrodnicze

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
MATEMATYKA Anna Wołoszyn Koło przedmiotowe z matematyki Piątek 7 godz. sala 7 lub 19
MATEMATYKA Joanna Osio Koło matematyczne Czwartek 6 godz. jadalnia
BIOLOGIA Jadwiga Syrko- Bolaczek Koło biologiczne Wtorek 7 godz. sala 15
CHEMIA Bożena Szymanowicz Koło chemiczne Wtorek 7 godz. sala 16
CHEMIA Monika Żurek Koło przedmiotowe z chemii Czwartek 7 godz. sala18
TECHNIKA Magdalena Pyczak Koło Ekologiczne Czwartek 7 godz. sala 4
GEOGRAFIA Urszula Pudłowska/ Klub Regionalny. Wtorek 7 godz. sala 11
 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
HUMANISTYCZNE

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO -WYRÓWNAWCZE Klasy I i II

humanistyczne

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
J. POLSKI Monika Rogala Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Hum   Poniedziałek 7 godz. sala 10
J. POLSKI Marcin Chytry Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Hum Wtorek 7 godz. sala 10

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne POGOTOWIE EGZAMINACYJNE Klasy III

humanistyczne

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
J. POLSKI Teresa Ostromecka Pogotowie egzaminacyjne (Hum) Czwartek 6 godz. sala8
J. POLSKI Elżbieta Kostecka Pogotowie egzaminacyjne (Hum) Wtorek 7 godz. sala 20
J. POLSKI Elżbieta Kostecka Pogotowie egzaminacyjne (Hum) Czwartek 6 godz. biblioteka
J. POLSKI Grażyna Łysikowska Pogotowie egzaminacyjne (Hum)  Środa 7 godz. sala 22
J. POLSKI Danuta Żyto Pogotowie egzaminacyjne (Hum) Poniedziałek 7 godz. sala 21
J. POLSKI Monika Rogala Pogotowie egzaminacyjne (Hum) Środa 7 godz. sala 10
J. POLSKI Teresa Ostromecka/ Pogotowie egzaminacyjne j. polski Środa 7 godz. sala 10
HISTORIA  Jolanta Łusiarczyk Pogotowie egzaminacyjne -historia Piątek 7 godz. sala 10

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia (praca z uczniem zdolnym)

humanistyczne

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
J. POLSKI Danuta Żyto Koło przedmiotowe z j. polskiego Piątek7 godz. sala21
J. POLSKI Grażyna Łysikowska Koło humanistyczne Wtorek 8 godz. sala 22
J. POLSKI Monika Rogala Koło dziennikarskie Wtorek 8 godz. sala12
HISTORIA Jolanta Łusiarczyk Koło historyczne Poniedziałek 8 godz. sala 9

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
JĘZYKI OBCE

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne POGOTOWIE EGZAMINACYJNE Klasy III

języki obce

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
J. ANGIELSKI Rita Ćerniauskaite Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego Środa 7 godz. sala16
J. ANGIELSKI Magdalena Okunowska Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego Wtorek 7 godz. sala 17

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia

języki obce

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
J. ANGIELSKI Rita Ćerniauskaite Indywidualny Program Nauczania Poniedziałek 8 godz. sala 17
J. ANGIELSKI Rita Ćerniauskaite Program eTwinning - zajęcia z j. angielskiego Czwartek 7 godz. sala17
J. ANGIELSKI Marta Hołowicka Platforma edukacyjna z j. angielskiego  - klasa 1b Wtorek 7 godz sala14
J. ANGIELSKI Marta Hołowicka Platforma edukacyjna z j. angielskiego - klasa 1b Czwartek 6 godz sala14
J. ANGIELSKI Magdalena Okunowska Program eTwinning- zajęcia z j. angielskiego Środa 8 godz. sala 17
J. NIEMIECKI Anna Waloszek „Poznaj bliżej swego sąsiada” Wtorek 7 godz. sala 12
J. NIEMIECKI Anna Waloszek Konwersacje z j. niemieckiego Środa 7 godz. sala 19
J. NIEMIECKI Maria Wierbicka Jaroszuk „Poznaj bliżej swego sąsiada” Wtorek 6 i 7 sala 12
J. NIEMIECKI Marta Judzińska Komunikacja w j. niemieckim -klasa 1f Czwartek 7 godz. sala1
J. ROSYJSKI Maria Wierbicka Jaroszuk Koło z języka rosyjskiego Czwartek 7 godz. sala 12
J. HISZPAŃSKI Aicja Osio Koło z języka hiszpańskiego Środa 7 i 8 godz. sala 9

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
ARTYSTYCZNE

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
Multimedia Robert Kolebuk Twórczość i multimedia Czwartek 7 godz. sala16
Multimedia Robert Kolebuk Twórczość i multimedia Piątek 7 godz. sala16
SZTUKA Grażyna Niemczynowska/ Integracja przez sztukę Czwartek sala 8 godz. 6 i 7
SZTUKA Ewelina Belcarz Integracja przez sztukę Czwartek sala 8 godz. 6 i 7
SZTUKA Kamila Cabanek Integracja przez sztukę Czwartek sala 8 godz. 6 i 7
SZTUKA Marta Judzińska Podstawy szydełkowania Wtorek godz.8 sala 1
SZTUKA Marcin Chytry Poezja i muzyka Czwartek 7 i 8 sala10
TEATR Grażyna Łysikowska Koło teatralne Co drugi czwartek 7 i 8 godz. sala 22

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
INNE

Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin sala
Joanna Ładowska Koło Samorządowe Środa 8 godz. sala 2
Anna Wołoszyn Projekty edukacyjne: "Szkoła pełna energii" Piątki 8 godz. sala 19
Elżbieta Kostecka Projekty edukacyjne    
Monika Rogala Wolontariat Działania akcyjne  
Tomasz Zakrzewski Szachy    
Agnieszka Konieczna Projekt ekumeniczny „Rożnymi drogami do jednego Boga” Czwartek 7 i 8 godz. Sala1
Ewa Frąckowiak Projekt ekumeniczny „Rożnymi drogami do jednego Boga Czwartek 7 i 8 godz. Sala1
Monika Bagińska Koło misyjne Co 2 czwartek Sala 20
Danuta Żyto Wycieczki (chętni z całej szkoły) Inf. Przed biblioteką –gazetka  
Elżbieta Kostecka Teatr, Wycieczka -kulturoznawstwo  (chętni z całej szkoły) Inf. Przed biblioteką –gazetka  
Marcin Chytry Żywa lekcja historii ….. Wycieczki (chętni z całej szkoły) Inf. Przed biblioteką –gazetka  
Agnieszka Siuda / Wycieczki powiat trzebnicki (chętni z całej szkoły) Inf. Przed biblioteką –gazetka  

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2010/2011
SPORTOWE

Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin
Elżbieta Czerwińska –Tacichleb Basen 1 raz w miesiącu Wrocław
Elżbieta Czerwińska –Tacichleb Nordic walking 1 raz w miesiącu
Aleksander WrońskI Piłka siatkowa Środa 8 I 9 godz
Joanna Wojtkowiak Basen 1 raz w miesiącu Wrocław
Joanna Wojtkowiak Nordic walking 1 raz w miesiącu
Lidia Andrzejak Zajęcia taneczne Próby przed mini-studniówką
Grzegorz Uram Basen 1 raz w miesiącu Wrocław
Grzegorz Uram Basen - klasa 1c 1 raz w tygodniu Rawicz
Urszula Pietrzak Basen 1 raz w miesiącu Wrocław
Urszula Pietrzak Basen - klasa 1c 1 raz w tygodniu Rawicz
Tomasz Zakrzewski Koszykówka wtorek 7 godz.
Ludwik Łyczakowski Lekka atletyka Poniedziałek 7 godz.
Ludwik Łyczakowski Lekka atletyka Piątek 7 godz.
Aleksander Wroński Siatkówka Poniedziałek 8 godz.
Aleksander Wroński Siatkówka Piątek 7 i 8 godz.
Grzegorz Uram Siłownia Wtorek 7 godz.
Grzegorz Uram Piłka nożna Środa 7 godz.
Grzegorz Uram Koszykówka - dziewczęta Piątek 8 godz.
Urszula Pietrzak Siatkówka Środa 7 i 8 godz.
Tomasz Zakrzewski Koszykówka Czwartek 7 i 8 godz.

 

Strona 1 z 2 1 2 >
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Trzymamy poziom!
Umiemy uczyć
Umiemy uczyć


Kultywujemy pamięć narodową
Kultywujemy pamięć narodową


Jesteśmy szkołą z klasą!!!
Jesteśmy szkołą z klasą!!!


Innowacyjna szkoła
Jesteśmy laureatem konkursu
''Innowacyjna szkoła''


Dbamy o bezpieczeństwo!!!
Dbamy o bezpieczeństwo!


Projekty EFS
Realizujemy projekty ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego


Uczymy czytać



Uczymy myśleć



Uczymy myśleć



Innowacyjny nauczyciel
U nas uczy
''Innowacyjny nauczyciel 2008''


Smok sukcesu
U nas uczy laureat konkursu
''Żmigrodzki Smok Sukcesu 2009''


Złote Sowy
U nas uczą laureatki nagrody
''Złote Sowy 2009''


Innowacyjny nauczyciel 2009
U nas uczy dwoje
''Innowacyjnych nauczycieli 2009''


Dolnośląski Wolontariusz 2009
U nas uczy
''Dolnośląski Wolontariusz 2009''


Smok sukcesu
U nas uczy laureatka konkursu
''Żmigrodzki Smok Sukcesu 2011''


ROSE w Żmigrodzie
Jesteśmy Regionalnym Ośrodkiem
Szkoleń E-learningowych
Logowanie
Na jutro ...
Codziennie od godz. 15:00 możesz sprawdzić, co zmieni się w Twoim planie lekcji na następny dzień.

Karta zastępstw
Czasomierz
Pozostało już tylko

do końca wakacji!
Kalendarz
« Październik 2018 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
 1  2  3  4  5  6  7 
 8  9 10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 
22 23 24 25 26 27 28 
29 30 31             
jutro:
Ostatnie komentarze
Newsy - Dodał: ZANECIA_15
04/07/2011 19:06
kurcze ... aż łezka zakręciła się w oku ;) Koc...

Newsy - Dodał: Robert Kolebuk
02/07/2011 10:35
Zmotywowaliście mnie swoimi pozytywnymi komenta...

Newsy - Dodał: Arthur
01/07/2011 12:28
Fajnie było ale się skończyło, :( ale cóż nale...

Artykuły - Dodał: Hanka JLB
17/06/2011 14:31
hahhahahahhaa chyba o Mistrzu zapomnieliscie!!!...

Link - Dodał: JEFF HARDY 12
18/11/2010 16:33
:);):|:(:o:pB):D:@

Galerie - Dodał: Burmistrz
10/05/2010 18:27
dyplom naszego koła teatralnego NAGI ;)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

undertaker97
05/07/2011 10:31
kiedy będą karty wędkarskie do odebrania?? a kiedy motorowerowe??

santi
31/01/2011 22:34
w jakim terminie można liczyć na wznowienie turnieju szkolnego w piłkę nożną?

undertaker97
09/12/2010 20:38
CS-Network.pl - Najlepsze serwery w sieci

erwin_wks
09/11/2010 18:28
Jest błąd w rankingu na najlepszego sportowca smiley bo ja mam chyba 98 pkt xD

Grzegorz Uram
23/09/2010 17:14
Ranking na Najlepszego Sportowca Gimnazjum po pierwszych zawodach uaktualniony smiley

Archiwum
:: rataj.tv ::
"NIEZŁY UBAW (cz. I)"


"NIEZŁY UBAW (cz. II)"

Popieramy WOŚP!!!

WOŚP
Najaktywniejsi na forum
Robert Kolebuk 229
sztuku 104
Lewy11 100
walentino 78
misiek16 65
margus 54
Jamesik 39
dejwid 38
Cysiek 34
Michal 34
14795568 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.18 © 2003-2005 | Sublime by: