Punkt konsultacyjny online
Dodane przez Robert Kolebuk dnia Marzec 17 2011 22:30:18
Informujemy, że od dzisiaj działa w Żmigrodzie punkt konsultacji psychologicznych online NET-po-MOC. Oferuje on bezpłatną, anonimową e-pomoc dla dzieci i młodzieży z gminy Żmigród. Służy młodym ludziom, potrzebującym wsparcia, rzetelnej informacji, a także zwykłej rozmowy na trudne tematy. Więcej informacji na temat punktu znajdziecie wewnątrz newsa...
Rozszerzona zawartość newsa
Punkt Konsultacji Online NET-po-MOC oferuje bezpłatną, anonimową e-pomoc dla dzieci i młodzieży z Gminy Żmigród. Służy młodym ludziom, potrzebującym wsparcia, rzetelnej informacji, a także zwykłej rozmowy na trudne tematy.
Jeśli się czegoś wstydzisz, boisz, coś Cię gnębi, lub zwyczajnie chcesz pogadać- napisz do nas! Nie musisz się podpisywać! Chcemy zrozumieć twój problem, do tego nie jest potrzebne nam Twoje nazwisko. Spróbuj- razem damy sobie radę, razem jest łatwiej!

===> Ulotka informacyjna o Punkcie Konsultacji NET-po-MOC

===> Regulamin Punktu Konsultacji NET-po-MOC
Możesz wybrać formę kontaktu z konsultantem:

e- mail: netpomoc@wp.pl (piszesz kiedy chcesz, konsultant odpowiada w terminie do 120h)

gadu-gadu: 34114836 (konsultant dostępny w każdy czwartek od 16.30 do 18.30)

konsultacje indywidualne (kwiecień, każdy piątek, godz. 14.00-17.00, Biuro Fundacji Dobra Dusza- Dom Kultury, wejście od Biblioteki, GCI, p.4)
*boisz się przyjść sam/sama? Przyjdźcie we dwójkę, trójkę, czwórkę....

więcej info: www.zmigrod.com.pl lub www.dobradusza.eu


Konsultacje prowadzi znana niektórym Marta Możdżeń, studentka IV roku psychologii, interwent kryzysowy, ukończyła szkolenie i staż w Punkcie Pomocy Internetowej na portalu psychotekst.pl, prowadzi indywidualne i grupowe warsztaty dla dzieci w Świetlicy Środowiskowej w Barkowie, wolontariuszka w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Żmigrodzie.